با حضور استاندار قطار مسافری زاهدان به اصفهان راه‌اندازی شد

دسته: اخبار استان
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۸ شهریور ۱۳۹۶
قطار مسافری زاهدان به اصفهان راه‌اندازی شد

همزمان با آخرین روز هفته دولت نخستین قطار مسافربری زاهدان - اصفهان در مراسمی با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان استانی، ایستگاه راه آهن این شهر را به مقصد اصفهان ترک کرد.

به گزارش هاتف، صبح امروز قطار مسافری زاهدان به اصفهان با پنج واگن چهار تخته خلیج فارس با ظرفیت ۲۲۰ نفر از زاهدان به مقصد اصفهان در مسیر قرار گرفت.

مدیرکل راه آهن جنوب شرق در این زمینه اظهار داشت: این قطار در روزهای تعیین شده از ساعت ۱۱:۲۰ از اصفهان به مقصد زاهدان و ساعت ۱۱:۳۰ از سمت زاهدان به مقصد اصفهان حرکت خواهد کرد.

مجید ارجونی بیان کرد: قطار زاهدان به اصفهان یک هفته روزهای سه شنبه و چهارشنبه و یک هفته روزهای پنجشنبه و جمعه در مسیر سیر خواهد کرد. وی ادامه داد: ظرفیت این قطار برای هفته اول تکمیل شده و اولین قطار با ضریب اشغال ۱۰۰ درصد شروع به کار خواهد کرد، هر واگن ۴۴ نفر ظرفیت دارد و قیمت هر بلیت ۷۲۲۵۰ تومان است.

ارجونی اضافه کرد: برای هفته آینده نیز تعدادی بلیت پیش فروش شده است، این قطار مسیر زاهدان به اصفهان را ظرف ۱۸ ساعت طی خواهد کرد.

وی گفت: متقاضیان سفر با قطار در مسیر ریلی زاهدان – کرمان – یزد – اصفهان و برعکس می ‌توانند با مراجعه به مراکز فروش مجاز و یا سایت راه ‌آهن نسبت به خرید بلیط های مورد نیاز خود اقدام کنند.

 

 


نوشته شده توسط:امید بلوچستانی - 134 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها: